معرفی

دیجی پدرو آنلاین شد

امروز برای ما روزی بزرگی است. دیجی پدرو که بیشتر با نام پدرو موبایل در بین شما حضور داشت، از امروز با آنلاین شدن سایت، به صورت 24 ساعته در خدمت شما همراهان عزیز است. مجموعه پدرو بیش از 12 سال سابقه فعالیت در زمینه های کالاهای دیجیتال و موبایل، که تا به امروز به صورت فروش حضوری و یا فروش از طریق شبکه های اجتماعی در خدمت شما بوده است، از این پس با گسترش فعالیت ها خود و با تکیه بر اعتماد شما عزیزان با آنلاین کردن سایت دیجی پدرو به آدرس www.digipedro.com بیش از گذشته برای خدمت گذاری به شما آماده است.

 

مجموعه دیجی پدرو در استان بوشهر، شهر بوشهر مستفر می باشد و کلیه سفارشات شما عزیزان از این شهر جنوبی به تمام شهرهای کشور عزیزمان ایران ارسال خواهد شد. ما همچون گذشته با تکیه بر اعتماد شما، میکوشیم تا خریدی مطمئن و راحت را برایتان مهیا کنیم.

شما میتوانید جهت خرید کلیه محصولات دیجیتالی از جمله گوشی های همراه، لوازم جانبی، اسپیکر، لوازم خانگی هوشمند و … به سایت دیجی پدرو مراجعه کرده و با خیالی راحت محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

ما میدانیم اعتماد شما، سرمایه و اعتبار اصلی ما بوده و هر روزه در تلاش خواهیم بود تا بیش تر از بیش اعتماد شما را با فراهم کردن محصولات با کیفیت و قیمت رقابی، جلب نموده و خاطره ای شیرین را از خرید دیجیتال برای شما رقم بزنیم.

با آرزو موفقیت و شادی برای همه شما عزیزان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *